Újra itt van 3

Egy felejthetetlen zenei este Cseszneken

"Újra itt van..."

"A fehér ing és nyakkendő még kötelező volt"

... a beat korszak legendái ...

Augusztus 22-én ismét Cseszneken, a Wathay Lőrinc emlékpark színpadán:

Illés Emlékzenekar - MIEZ

Auguszt Bario Band - Beatles dalok

Nagy örömünkre ismét elfogadta meghívásunkat Kováts Kriszta, Jászai Mari-díjas színésznő, énekesnő.

Műsorvezető és meglepetést okozó: Csizmadia Géza bakonyi Főbetyár

Dresszkód: fehér ing nyakkendő, hippi cuccok.

Plakát és részletes program hamarosan.

A rendezvény ingyenes, a helyszínen kapott adományokat hálás szívvel köszönjük.

Legyünk együtt részesei egy emlékezetes estének, ahol a zene és a közösség újra találkozik.

 

A rendezvényről kép-, hang- és videófelvétel készül!

2025-ben ilyen volt:

 

A bélyegkép az előző évi rendezvényen készült!

'Újra itt van 3' cikk borítóképe
A térkép megjelenítéséhez hozzá kell járulnia a sütik kezeléséhez!